Eryaman-bosch-servisi

Eryaman Bosch Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Eryaman Bosch servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Eryaman Eryaman Bosch Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Eryaman Bosch servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Eryaman Bosch servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Eryaman Bosch Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Eryaman Bosch Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

Eryaman semtlerine Bosch Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Eryaman Bosch servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Eryaman Bosch Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Eryaman Bosch beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Eryaman Bosch servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.