Pursaklar Bosch Servisi 358 49 49

Pursaklar Bosch Servisi

Pursaklar-Bosch-servisi

Pursaklar Bosch Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Pursaklar Bosch servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Pursaklar Pursaklar Bosch Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Pursaklar Bosch servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Pursaklar Bosch servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Pursaklar Bosch Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Pursaklar Bosch Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

 

  • Bağlum Bosch Servisi,
  • Sarayköy Bosch Servisi
  • Gümüşoluk Mahallesi Bosch Servisi


  • Fatih Mahallesi Bosch Servisi
  • Peçenek Mahallesi Bosch Servisi
  • Cumhuriyet Mahallesi Bosch Servisi


Pursaklar semtlerine Bosch Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Pursaklar Bosch servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Pursaklar Bosch Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Pursaklar Bosch beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Pursaklar Bosch servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.