Yenimahalle-bosch-servisi

Yenimahalle Bosch Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Yenimahalle Bosch servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Yenimahalle Yenimahalle Bosch Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Yenimahalle Bosch servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Yenimahalle Bosch servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Yenimahalle Bosch Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Yenimahalle Bosch Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

 

  • Batıkent Bosch Servisi
  • Çayyolu Bosch Servisi
  • Demetevler Bosch Servisi


  • Ostim Bosch Servisi
  • Şentepe Bosch Servisi
  • Ümitköy Bosch Servisi


Yenimahalle semtlerine Bosch Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Yenimahalle Bosch servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Yenimahalle Bosch Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Yenimahalle Bosch beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Yenimahalle Bosch servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.