Ankara Bolge Servisi

Mamak-bosch-servisi

Mamak Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Mamak servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Mamak Mamak Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Mamak servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Mamak servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Mamak Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Mamak Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

 

  • Abidinpaşa Servisi,
  • Akdere Servisi
  • Natoyolu Servisi


  • Boğaziçi Servisi
  • Kayaş Servisi


Mamak semtlerine Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Mamak servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Mamak Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Mamak beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Mamak servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required